Trasa kajakowa – Etap I

Trasa wyścigu kajakowego – Etap I w ramach Trzeciego Duathlonu Doliną Liwca.

Poniżej zamieszczamy nieco więcej szczegółów dotyczących przebiegu trasy kajakowej.

Trasa dotyczy zarówno startu indywidualnego, jak i drużynowego.

Amatorzy rzeki z pewnością znajdą coś dla siebie. Dla niektórych z Was zaskakujące może być bliskie spotkanie z kaczką, bocianem czy też czaplą. Rozpoczynamy ze Stanicy Wodnej Liwiec.com. Do kajaków dobiegamy około kilkunastu metrów. Po przekroczeniu maty startowej zaczyna tykać zegar.

00Miejsce startu

Wraz z początkiem wyścigu kajakowego możecie liczyć na profesjonalne wsparcie Ekipy ze Stanicy Wodnej Liwiec.com

01Wodowanie

Nie dość, że zabawa jest przednia to jeszcze trasa całkowicie zaskakuje. Odcinek kajakowy niezwykle kręty, co znacznie podnosi jego atrakcyjność. Ponadto trasę spływu przecina kładka, którą będą pokonywali Zawodnicy mierzący się z odcinkiem biegowym.

02

Ciekawie zapowiada się rywalizacja na wodzie. Momentami Liwiec rozszerza swój nurt, co znacznie będzie sprzyjało wyprzedzaniu. Zbliża się koniec wyścigu kajakowego (5800 m)

03

Opuszczając kajak także możecie liczyć na wsparcie naszej Załogi.

04

W strefie tuż po zakończeniu etapu kajakowania będziecie mogli ostatecznie przygotować się do biegu (istnieje możliwość pozostawienia rzeczy w mobilnym depozycie). Tutaj również można będzie ukoić pragnienie.

05

Tutaj też natkniecie się na kolejną matę do pomiaru czasu. Po jej przekroczeniu ostatecznie zamknięcie etap wyścigu kajakowego, a rozpoczniecie przygodę z biegiem przełajowym… Pragniemy zwrócić w tym momencie uwagę, że cały pobyt w tej strefie wlicza się do odcinka związanego z wyścigiem kajakowym.

trasa-kajakowa