O nas

Organizatorami Mazowieckiego Duathlonu Doliną Liwca jest Stowarzyszenie Działamy, Działamy oraz Liwiec.com

O Działamy Działamy

Idea Działamy Działamy powstała w naszych głowach w 2014. Jesteśmy grupą ludzi interesującą się zdrowym stylem życia i bycia. Lubimy działać, także poprzez zabawę oraz wszelką aktywność. Staramy się nieustannie wychodzić poza własną strefę komfortu. Interesuje nas zrównoważony rozwój zarówno ducha, jak i ciała. Dlatego uprawiamy sporty: biegamy, pływamy, jeździmy na rowerze, na rolkach, gramy w piłkę nożną, siatkówkę. Jesteśmy otwarci na każdy sport. Grunt to dobra zabawa. Uczęszczamy także na szkolenia i warsztaty bowiem identyfikujemy się z dewizą: „Z wiedzą, którą masz, doszedłeś tu gdzie jesteś”.

W 2016 roku sformalizowaliśmy nasze działania zawiązując STOWARZYSZENIE NA RZECZ EDUKACJI PROZDROWOTNEJ I ZDROWEGO STYLU ŻYCIA „DZIAŁAMY, DZIAŁAMY”

O Liwiec.com

Jesteśmy stosunkowo nową firmą na rynku, jednak nie bez doświadczenia. Już kolejny sezon wypożyczamy kajaki i sprzęt renomowanych producentów. Od lat uczestniczymy w spływach kajakowych na polskich rzekach, co pozwoliło nam wypróbować różnego rodzaju sprzęt i dobrać go do oferty pod względem komfortu naszych klientów. Posiadamy do Państwa dyspozycji już kilkadziesiąt fabrycznie nowych kajaków różnego typu, a nasza flota z każdym rokiem się powiększa. W chwili obecnej można skorzystać z jedenastu specjalnie oznakowanych tras, z czego siedem na Liwcu oraz po dwie na dopływach Kostrzyniu i Muchawce.