Galeria I

Z inicjatywy dwójki przyjaciół Piotra z Liwiec.com i Rumka z Działamy Działamy na początku maja 2015 roku powołaliśmy Pierwszy Mazowiecki Duathlon Doliną Liwca. W połowie czerwca ruszyły zapisy. Było to dla nas pierwsze większe wydarzenie i pierwsze większe wyzwanie logistyczne i organizacyjne. 16 września odbyła się pierwsza edycja imprezy, skromna, kameralna i klimatyczna, w naszej opinii zakończona sukcesem.

Impreza odbyła się pięknych okolicznościach przyrody, a smaczku dodaje fakt, iż trasa znajduje się w obszarze chronionym Natura 2000 – czyli programie obszarów objętych ochroną przyrody na terytorium Unii Europejskiej.

O godzinie 7 rano otworzyliśmy biuro zawodów. Impreza wystartowała o godzinie 10, start poprzedzony został piętnastominutową odprawą. To było mega ekscytujące wydarzenie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. Dopisały dobre humory i wyśmienita pogoda.  Na zawodników na mecie czekały nie tylko medale ale i gromki doping.

Po zakończeniu etapu kajakowego i po przekroczeniu punktu kontrolnego Uczestnicy rozpoczęli odcinek biegowy. Jak widać na poniższych zdjęciach dla wielu z Uczestników był to nadzwyczaj radosny moment. Endorfiny górą!!!

Gratulujemy wszystkim Finiszerom.


Więcej zdjęć z Pierwszego Mazowieckiego Duathlonu Doliną Liwca znajdziecie na stronie Działamy Działamy.